اختصاص پنج درصد پرونده های تعزیرات حکومتی به قاچاقبه گزارش ایرنا، جمال انصاری روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از ساختمان جدید تعزیرات حکومتی قزوین افزود: 95 درصد پرونده های ما در حوزه های نظارت بر بازار و تخلفات صنفی است.
این مسئول با اشاره به نقش محوری این سازمان در نظارت و کنترل بازار،اظهار کرد: 97 درصد صلاحیت پرونده های مرتبط با قاچاق بر عهده این سازمان است در حالی که این حوزه تنها پنج درصد پرونده های ما را شامل می شود.
وی ادامه داد: درگیر شدن در پرونده های قاچاق فراز و نشیب های زیادی برای سازمان تعزیرات حکومتی ایجاد کرده است با این حال نباید منتظر تامین زیرساخت های لازم باشیم بلکه باید با جدیت و سرعت به وظیفه خود عمل کنیم.
انصاری اضافه کرد: محور اصلی کار تعزیرات، نظارت بر بازار است که با همکاری سازمان های مختلف دنبال و پیگیری می شود و در احقاق حق مردم موثر بوده و به کاهش تخلفات کمک می کند.
وی همچنین خطاب به کارکنان سازمان تعزیرات حکومتی،گفت: در راستای رسیدگی به حقوق شهروندان مراقبت ها در حوزه بازار را باید بیشتر افزایش دهیم.
انصاری با اشاره به آغاز اجرای طرح نظارت بر بازار ویژه نوروز در تعزیرات حکومتی،گفت: در آستانه فرا رسیدن عید نوروز تنظیم و نظارت بر بازار را با همکاری سایر سازمان ها آغاز کرده ایم و تلاش می کنیم با جدیت در نظارت ها، در حوزه بازار مشکل خاصی را شاهد نباشیم.
وی در پایان با اشاره به ایجاد فضای اداری مناسب با راه اندازی ساختمان جدید تعزیرات حکومتی قزوین،گفت: رتبه های این اداره کل در بین استان های کشور رسالت این دستگاه را سنگین تر کرده است.
7388*3013
خبرنگار:پریسا نوروزی**انتشار: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید