افتتاح نخستین مرکز جامع خدمات قضایی در کرمانبه گزارش روز سه شنبه روابط عمومی دادگستری، رئیس کل دادگستری استان کرمان در حاشیه افتتاح نخستین مرکز جامع خدمات قضایی کرمان گفت: این مرکز با توجه به اتلاف وقت ارباب رجوع در دریافت خدمات اولیه قضایی و پراکندگی واحدهای ارائه کننده خدمات در مکانهای مختلف، با ارائه یک طرح کارشناسی راه اندازی شده است.
یدالله موحد عنوان کرد: در این مرکز با استقرار واحدهای عریضه نویسی، ثبت ابلاغ الکترونیک ‘ثنا’، ارشاد و معاضدت قضایی، اطلاعات، کپی، فروش تمبر، دفتر ارجاع شکایات و قاضی ارجاع شکایات کلیه خدمات به صورت متمرکز و سامان یافته و بدون مراجعه افراد به داخل مجتمع قضایی، به مردم نجیب و بزرگوار کرمان ارائه خواهد شد و از اتلاف وقت ارباب رجوع جلوگیری می شود.
وی ادامه داد: کار ساخت ساختمان جدید در متراژ 130 مترمربع در ورودی دادسرای عمومی و انقلاب کرمان 2 ماه به طول انجامید و تمام استانداردهای لازم در آن رعایت شده است.
موحد تصریح کرد: با توجه به اثرات مثبت این اقدام در ارائه سریع خدمات قضایی بنا داریم مراکز مشابه ای را در استان کرمان راه اندازی و به سوی دادرسی سریع و متقن حرکت کنیم.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشار دهنده: نجمه حسنی
7440/3029انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید