اژه‌ای: خودکشی سید امامی در زندان تایید شده استحجت الاسلام غلامحسین محسین اژه ای روز پنجشنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری چهارمحال و بختیاری در جمع خبرنگاران افزود: چند روز پیش افرادی به اتهام جاسوسی دستگیر شدند که سید امامی نیز در جمع دستیگر شدگان قرار داشت.
وی اظهار کرد: این افراد زیرپوشش تشکل های زیست محیطی و برخی تشکل های دیگر و برخی مراکز علمی با برخی سرویس های بیگانه از جمله آمریکا و صهیونیست ها مرتبط بودند و اطلاعاتی را از مراکز حساس و استراتژیک تهیه و برای بیگانگان می فرستادند.
وی گفت: یکی از دستگیر شدگان به نام کاووس سید امامی در زندان بعد از اینکه متوجه می شود که مسئولان پرونده، اطلاعات بسیار زیادی را از فعالیت آنها به دست آورده اند و اطلاعات جاسوسی آنها نیز در اختیار سیستم امینتی و قضایی است، پس از بازجویی، زمانی که به محل نگهداری خود باز می گردد، دست به خودکشی می زند.
وی افزود: ابتدا بازپرس قتل اقدامات بازپرسی را آغاز و پزشکی قانونی نیز علت فوت را بررسی کرده بود اما تاکنون علت و انگیزه خودکشی مشخص نیست.
محسنی اژه ای با اشاره به برخی مطالب منتشره در فضای مجازی افزود: دشمن به دنبال ملتهب کردن فضای
جامعه است و از هر سوژه ای که بتواند سوء استفاده و التهاب آفرینی می کند.
به گزارش ایرنا، در آیین تودیع و معارفه رئیس کل دادگستری چهارمحال وبختیاری از زحمات سید عبدالله موسوی تقدیر و احمدرضا بهرامی به عنوان رئیس کل دادگستری استان معرفی شد.
خبرنگار:سمیه پناهنده**انتشاردهنده:جهانبخش صفری
7360/6021انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید