سارقان مسلح طلافروشی گچساران در ملأ عام اعدام می‌شونددر جریان سرقت مسلحانه که عصر دوشنبه هفته گذشته در یک جواهر فروشی در شهر دو گنبدان مرکز شهرستان گچساران رخ داد، 2 نفر کشته و یک تن زخمی شد.
تلاش برای دستگیری سارق یا سارقان در این حادثه همچنان ادامه دارد.
حجت الاسلام غلامرضا مزارعی یکشنبه شب در نشست ستاد جرائم کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت:
پرونده این حادثه هم اینک به‌صورت ویژه در حال پیگیری و دستورات قضایی برای دستگیری و برخورد قاطع با عاملان صادر شده است.
وی بیان کرد: احکام قاطعی برای مخلان نظم و امنیت صادر می‌شود و قضات نیز باید با توجه ویژه و بدون کمترین تخفیفی احکام قاطع را برای افراد شرور صادر کنند.
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد افزود: فضا و شرایط باید بیش از پیش برای اراذل و اوباش و مخلان نظم و امنیت، ناامن شود.
وی تصریح کرد: کسانی که سبب رعب و وحشت در جامعه می‌شوند، محارب محسوب و بر اساس احکام اسلامی افراد محارب به دار مجازات آویخته خواهند شد.
شهر دوگنبدان مرکز شهرستان 120 هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: تلاش نیروی‌های انتظامی و امنیتی برای دستگیری عاملان سرقت مسلحانه در گچساران همچنان ادامه دارد.
سردار مهدی انصاری افزود: یک گروه ویژه متشکل از کارآگاهان پلیس آگاهی و پلیس اطلاعات و امنیت برای شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه تشکیل شده و تحقیقات گسترده در این زمینه در حال انجام است.
وی ابراز داشت: سرنخ‌های خوبی برای شناسایی عاملان بدست آمده که به‌زودی خبر دستگیری این افراد به مردم اطلاع داده خواهد شد.
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان سرقت مسلحانه در پنج ماه گذشته سال جاری و تا قبل از این حادثه در استان حدود 69 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش داشت.
خبرنگار: حمید جهان** انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
3016/6110انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید