شوخی مرگ بار در ریگان/مظنون اصلی حادثه به قتل اعتراف کردبه گزارش دریافتی ایرنا ، امین سلطانی زرندی شنبه در تشریح جزئیات این خبر افزود: شامگاه روز جمعه 10شهریور پس از کسب گزارشی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در روستای رستم آباد از توابع شهرستان ریگان بلافاصله بازپرس پرونده به همراه ماموران پلیس در محل حادثه حاضر ومشخص شد مقتول از ناحیه شکم مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.
وی ادامه داد: بلافاصله پس از بررسی میدانی محل حادثه دستور قضائی لازم برای شناسایی و دستگیری عوامل حادثه صادر شد.
سلطانی اعلام کرد: در ابتدای کار مظنون اصلی حادثه با طرح نقشه ای قصد گمراه کردن ماموران پلیس داشت که پس از یکسری بازجویی فشرده در دادسرای ریگان سرانجام به قتل اعتراف کرد.
این مقام قضائی بیان کرد: تحقیقات اولیه حکایت از آن دارد قاتل به همراه مقتول در حال نگهبانی از نخلستان های خرما بوده اند که در اثر شوخی نابجا و بی احتیاطی از ناحیه قاتل، این حادثه تلخ رخ داده است.
وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در دادسرای عمومی و انقلاب ریگان در حال انجام است ،افزود:متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است .
سلطانی بر ضرروت جمع آوری سلاح های غیرمجاز تاکید کرد و افزود: یکی از مهمترین عواملی که منجر به وقوع جرائم خشن از جمله این حادثه می شود، نگهداری سلاح های غیر مجاز است.
خبرنگار: سمیه حسن شاهی ** انتشار : بهنام احمدی *
7440/ 5054انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید