محکومیت متخلفان پرونده های تعزیرات در قزوین به پرداخت 79 میلیارد ریال جریمهمحمود احمدی روز یکشنبه به مناسبت فرا رسیدن بیست و سومین سالروز تاسیس سازمان تعزیرات حکومتی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در هفت ماهه امسال چهارهزار و 741 فقره پرونده مربوط به تخلف های عرضه کالا و خدمات در این دستگاه مورد رسیدگی قرار گرفت و مختومه شد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین اضافه کرد: در این مدت همچنین 326 پرونده در حوزه قاچاق کالا و ارز و 152پرونده در بخش بهداشت،درمان و دارو در این اداره کل رسیدگی و مختومه شد.
وی اضافه کرد: عملکرد تعزیرات حکومتی استان در سه بخش کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز و بهداشت دارو و درمان طی این مدت99درصد بوده است.
وی در ادامه به جایگاه تعزیرات در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: تعزیرات حکومتی به عنوان یک مرجع مهم در رسیدگی به تخلفات اقتصادی از صدر اسلام تاکنون با عناوین مختلف جریان داشته و پس از انقلاب اسلامی نیز به شکلی فعال تر در راستای حفظ حقوق مردم فعالیت کرده است.
اداره کل تعزیرات حکومتی استان قزوین هم اکنون دارای هشت شعبه رسیدگی در مرکز استان، یک شعبه در تاکستان و یک شعبه در بوئین زهرا می باشد.
7388*3013
خبرنگار: پریسا نوروزی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید