کشف یک تن و 825کیلو گرم تریاک در عسلویه استان بوشهربه گزارش ایرنا، سردار حیدر عباس زاده دوشنبه شب در جمع خبرنگاران افزود: در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر ، فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی 72 ساعت گذشته در چهار مرحله عملیات یک تن و 825 کیلو گرم مواد مخدر تریاک کشف کردند.
وی بیان کرد: این عملیات که شامل چند مرحله بود با محوریت فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه شروع شد.
عباس زاده افزود: در ابتدا با اشرافیت اطلاعاتی و شناسایی یک محل تخلیه مواد مخدر در ساحل روستای بنود شهرستان عسلویه، یک تیم ویژه متشکل از ماموران انتظامی، پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام و یک دستگاه زانتیا حامل 760 کیلوگرم تریاک را توقیف و سه نفر قاچاقچی را دستگیر کردند.
عباس زاده ادامه داد: در مرحله بعد با رصد اطلاعاتی یک دستگاه خودرو سواری پاترول حامل 636 کیلوگرم تریاک که قصد داشت دور از چشم ماموران پلیس از مسیر کوهستانی و روستایی کنارخیمه وارد شهرستان عسلویه شود، شناسایی و با کنترل کلیه مسیرهای ورودی و خروجی روستاهای حوزه ساحلی، خودروی یادشده توقیف و پس از بازرسی محموله 636 کیلوگرمی آن توقیف شد.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با بیان اینکه در مرحله بعد یک دستگاه پژو پارس توقیف و مقدار 372 کیلو گرم تریاک از این خودرو کشف شد گفت: در بازرسی از منازل قاچاقچیان 57 کیلو گرم مواد مخدرکشف و 3 نفر متهم دستگیر شدند.
7212/ 6045**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده:اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید